FRYZJERSTWOKuracja odbudowująca włosy Schwarzkopf
Nowy zabieg polecany jest dla klientek, które borykają się z problemem zniszczonych, osłabionych, kruchych, matowych włosów.
Kuracja składa się z połączenia koncentratu proteo-lipidów o wysokim stężeniu, który ma zdolność uzupełniania ubytków w strukturze włosa z maską dobraną do indywidualnych potrzeb. Mieszanka nakładana jest na mokre, oczyszczone włosy na 20 min i z zastosowaniem ciepła, które zwiększa wchłanianie substancji odżywczych. W efekcie włosy są widocznie zdrowsze, odżywione i odporne na uszkodzenia.

Keratynowe Prostowanie Włosów
Jest to idealna propozycja dla wszystkich kobiet, które codziennie walczą z puszącymi się, niezdyscyplinowanymi i trudnymi do wyprostowania i ułożenia włosami. Po zabiegu włosy będą miękkie i odbudowane. Wymodelowanie ich będzie trwało o połowę krócej. Profesjonalna Kuracja Keratynowa to zaawansowana terapia, która przemieni nawet bardzo zniszczone włosy w proste, gładkie i lśniące. Twoje włosy dostaną szansę powrotu do ich pierwotnego stanu - naturalnego i zdrowego wyglądu.  Kuracja polega na „wtłoczeniu” składnika przy użyciu wysokiej temperatury- tzn. dokładnym wprasowaniu keratyny do struktury włosa, tak aby wszelakie ubytki zostały wypełnione i uzupełnione keratynowym budulcem.
Zabieg jest w 100% bezpieczny dla Twoich włosów!
Keratynowe prostowanie włosów zapewnia długotrwały efekt lśniących, gładkich i prostych włosów. Przy właściwej pielęgnacji efekt prostych włosów utrzyma się do ok 3-4 miesięcy. Ta rewelacyjna usługa może być wykonywane nawet na włosach zniszczonych wcześniejszymi zabiegami. Często jest to jedyny sposób na przywrócenie im zdrowego wyglądu i blasku.Zabieg rekonstrukcji włosów JOJCO
Przeznaczony jest do włosów zniszczonych w procesah chemicznych oraz termiczych.
W skład produktów do odbudowy wchodzi Quadramine Complex, która zawiera 19 aminokwasów które maja różną masę cząsteczkową przez co regenerują włos od najgłębszych warst po zewnątrz.

Zabieg składa się z 4 etapów:
Oczyszczenie włosów i otworzenie łusek włosowych
Wyrównanie porowatości włosa
Wprowadzenie Quadramine Complex
Zakończenie procesu i zamknięcie aminokwasów we wnętrzu włosa

Włosy już po pierwszym zabiegu nabierają elastyczności i blasku oraz są odporniejsze na uszkodzenia. Jednak dla osiągnięcia maksymalnego efektu zaleca się początkowo powtarzanie go co 4 tygodnie. Należy wspomnieć też o tym, że włosy po zabiegu nie zostają obciążone.

Dlaczego System Rekonstrukcji Włosów działa?
System Rekonstrukcji Włosów zawiera Kompleks Quadraminy Joico, niepowtarzalną mieszankę 19-stu aminokwasów tworzących keratynę włosa. Ten unikalny Kompleks Triaminy rekonstruuje i naprawia całą strukturę włosa. Może on penetrować włos do rdzenia. Zmierza do rekonstrukcji kory, która stanowi większość masy włosów, oraz nadaje włosom elastyczność. Również penetruje i odbudowuje łuskę włosa - najmocniejszą jego część, która ochrania wewnętrzny rdzeń oraz korę przed uszkodzeniem. To wszystko razem daje najmocniejsze, najzdrowsze, najwspanialsze włosy, jakich kiedykolwiek doświadczysz.Zabiegi pielęgnacyjne Wella SP
Kuracja SP w salonie rozpoczyna się od zdiagnozowania, przez eksperta, stanu włosów i skóry głowy. Na tej podstawie dobieramy Maskę SP, która ma działać na problem kluczowy i Esencję SP, która ma działać na problem dodatkowy. Łącząc produkty w odpowiednich proporcjach tworzymy mieszankę pielęgnacyjną spełniającą indywidualne potrzeby klientki. Najpierw włosy są myte odpowiednim szamponem z linii SP i osuszane ręcznikiem. Na tak przygotowane pasma nakładamy pielęgnacyjną mieszankę, w odległości kilku cm od skóry, aby jej nie obciążyć. Mieszanka pozostaje na włosach ok. 20-30 min przy dodatkowym działaniu ciepła. NOWOŚĆ
Luksusowy Rytuał z Olejami
Zabieg swoje działanie opiera przede wszystkim na drogocennych olejkach takich jak olejek arganowy, migdałowy czy też olejek jojoba. Nie bez znaczenie pozostaje także jeszcze jeden wyjątkowy składnik, a mianowicie płynna keratyna, która jest podstawowym budulcem naszych włosów. Włosy zniszczone są bardzo powszechnym zjawiskiem. Co więcej problem włosów zniszczonych dotyka kobiet w różnym wieku, niezależnie od intensywności wcześniej przeprowadzonych zabiegów chemicznych czy też stosowania różnego rodzaju urządzeń do stylizacji włosów.
Pielęgnacja Lux Oil szybko i skutecznie odbuduje nasze włosy i sprawi, że będą one okazyjnie zdrowe, wyjątkowo mocne, mniej podatne na różnego rodzaju powtórne uszkodzenia a przede wszystkim nabiorą miękkości, sprężystości oraz wygładzenia.W swojej ofercie zawieramy również maski i ampułki nawilżające, pilingujące skóre, regenerujace i wygładzające, które wtłaczamy we wnętrze włosa i skóry za pomocą sauny. Sauna wytwarza ciepło i wilgoć dzięki czemu łuska włosa zostaje zmiękczona a składniki aktywne mają przez to łatwą penetracje. Cząsteczki preparatu pozostaną we włosach, lecz z każdym myciem będą wypłukiwane. Dlatego zabieg warto powtarzać - najlepiej 4 razy w miesiącu.

Prowadzimy również sprzedaż profesjonalnych produktów do pielęgncji domowej, które dobieramy indywidualnie do potrzeb każdego naszego Klienta.