LONG TIME LINER 
Metoda Long Time Liner makijażu trwałego istnieje od ponad dwudziestu lat. Jest najdelikatniejszą oraz najtrwalszą metodą makijażu permanentnego na świecie.
Makijaż wykonywany jest przy pomocy najwyższej klasy urządzeniem medycznym Conture –Liner Duo. Zapewnia to precyzję wykonania oraz równomierne złuszczanie barwnika.
Do zabiegu wykorzystuje się pigmenty pochodzenia naturalnego ( nietoksyczne i niealergizujące ). Sterylne barwniki nie zawierają metali ciężkich, dzięki czemu nie zmieniają koloru w skórze. Są one regularnie testowane przez niezależne laboratoria.
Podczas zabiegu igła nie dochodzi do skóry właściwej. Pracuje tylko powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity zbyt głęboko pozostawi trwały i nierówny tatuaż.
Igły wykorzystywane do zabiegu są pojedńcze, a nie podwójne czy potrójne - tylko taka igła pozwala na wykonanie precyzyjnego makijażu oraz na wykonanie cieniowania.
Makijaż utrzymuje się od 3 do 5 lat. Po tym czasie następuje równomierne rozjaśnianie na całej powierzchni wykonanego zabiegu. Aby makijaż stale wyglądał świeżo i atrakcyjnie raz na rok powinno się go uzupełnić.
Przez miesiąc po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium oraz basenu.
Zabieg rozpoczynamy dobraniem koloru, dokładnym wyrysowaniem i objaśnieniem na czym on polega. Sam zabieg jest odczuwalny ale jest możliwość znieczulenia okolicy zabiegowej za  pomocą maści. Przed przystąpieniem do właściwej mikropigmentacji dokładnie wyrysowuję kontury makijażu specjalnymi kredkami. Po zaakceptowaniu kształtu przez obie strony przechodzimy do zabiegu makijażu trwałego.
Tuż po zabiegu skóra będzie podrażniona, zaczerwieniona i może być obrzęknięta ale objawy te szybko ustępują. W kilka dni po zabiegu makijaż blednie do 50% barwy wyjściowej dlatego nie należy martwic się tym, że bezpośrednio po zabiegu makijaż jest dość intensywny. Spowodowane jest to delikatnym złuszczaniem się naskórka wraz z kolorem - jest to proces naturalny.
Po 2 tyg po zabiegu wykonujemy bezpłatną korektę aby wzmocnić i utrwalić rezultat makijażu.

Przeciwwskazania: 
• infekcja
• ciąża
• cukrzyca
• łuszczyca
• przyjmowanie leków sterydowych

W przypadku makijażu ust należy 3 dni przed i 3 dni po zabiegu przyjmować preparat przeciwwirusowy (Heviran) aby zminimalizować ryzyko wystąpienia opryszczki.

CENNIK:
Brwi – cieniowanie - 600 zł  szacowany czas zabiegu  - 1h
Brwi — metoda włoskowa - 800 zł   - 1,5h 
Brwi — metoda piórkowa - 600 zl - 1h
Oczy — kreski górne - 400 zł - 1,5h
Oczy — kreski dolne -300 zł - 1h
Oczy — dekoracyjne (pogrubiona) kreska 550zł - 1,5h
Usta — kontur z wypełnieniem - 900zł - 2h
Usta — kontur z cieniowaniem - 700zł - 2h
Usta kontur 500zł - 40min
 
CAŁKOWITE UZUPEŁNIENIE – ODŚWIEŻENIE MAKIJAŻU (POKRYCIE KOLOREM CAŁOŚCI MAKIJAŻU)
Usta - 500zł - 2h
Brwi - 400zł - 1h
Kreski górne - 250zł - 1,5h
Kreski dolne - 200zł - 1h
Znieczulenie za pomocą Kremu EMLA i  LIDOKAINY GRATIS
Uzupełnienie po 3 tygodniach jest wliczone w cenę.