MASAŻ

Wiele źródeł historycznych potwierdza, że masaż jest najstarszą formą leczenia znaną ludzkości. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo jego różne rodzaje:

Klasyczny - doskonały na wszelkiego rodzaje bóle mięśni i stawów, zwłaszcza dla osób ciężko pracujących fizycznie bądź przez dłuższy czas w pozycji siedzącej.
Relaksacyjny - pobudzający skórę, mięśnie i układ krwionośny, rozluźniający i napełniający nową energią po ciężkim dniu pracy
Aromaterapeutyczny - połączenie masażu klasycznego z olejkami aromaterapeutycznymi

NOWOŚCI!!!
Masaż stemplami ziołowymi
Niezwykły masaż wykonywany przy użyciu stempli wypełnionych aromatycznymi ziołami, owocami i przyprawami. Stemple podgrzewa się aby uwolnić zawarte w ziołach olejki eteryczne, a następnie masuje się nimi całe ciało. W miarę jak stają się coraz chłodniejsze rośnie intensywność masażu, co powoduje, że uwalniają się i wchłaniają w rozgrzaną skórę zawarte w roślinach substancje czynne.

Antycellulitowy masaż bańką chińską
Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.
W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.
Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Wskazania:
- walka z cellulitem
- obrzęki limfatyczne
- napięte i obolałe

* Zabiegowi nie powinny poddawać się kobiety w ciąży, w okresie menstruacji oraz osoby mające żylaki.

Inne przeciwwskazania:
- podwyższona temperatura ciała
- zaburzenia krzepliwości krwi
- przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry
- wysiękowe zapalenie stawów
- obrzęki niewiadomego pochodzenia
- gruźlica, nowotwory

Masaż bańką chińską trwa ok. 15 - 30 minut, powinien być wykonywany seriach (10-12 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu. Powstałe po terapii wybroczyny wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.

Masaż modelujący sylwetkę obejmuje najefektywniejsze i najważniejsze sposoby masażu, które wraz z zastosowaniem dpowiednich kosmetyków skierowane są na usuwanie defektów estetycznych ciała: m.in. celulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, niski poziom jędrności i elastyczności skóry. Pozwala na odpowiednie ukształtowanie-wymodelowanie partii ciała oraz nadania im blasku i zdrowego wyglądu, co wiąże się z lepszym samopoczuciem. Masaż może obejmować profilaktycznie całe ciało lub miejsca problematycznie zmienione.


Korzystając z mocy dotyku doświadczonego i profesjonalnie przygotowanego masażysty oraz ekologicznych kosmetyków możecie Państwo zregenerować zmęczone ciało, odprężyć umysł, poprawić krążenie i elastyczność skóry, rozluźnić napięte mięśnie, nabrać witalności oraz doskonałego samopoczucia i wyglądu.