Zabiegi SPA dla Ciała w Werbenie


PRZEŁOM W WYSZCZUPLANIU I UJĘDRNIANIU!!!
LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA Z FALA RF
Zabieg polega na zastosowaniu odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy ultradźwięków powodując uszkodzenia błony komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. W ten prosty sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. uda, brzuch, talia, biodra czy też ręce. Dodatkowo do zabiegu stosujemy fale radiową RF, która powoduje silne podgrzanie tkanek i pobudzenie skóry właściwej do produkcji kolagenu. dzięki czemu skóra staje się zagęszczona, jędrna, wygładzona.
Możemy również wykonywać samodzielny zabieg fali radiowej RF na ciało - jest to idealna metoda dla osób które borykają się z wiotkością skóry np po odchudzaniu.

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ
Długie jesienne wieczory do idealny czas na wybranie się do salonu kosmetycznego na relaksujący zabieg na ciało. Masaż przy świetle świec i muzyce pozwoli odprężyć się po stresującym dniu w pracy.
Masaż relaksacyjno-odżywczy wykonywany na bazie prawdziwej czekolady. Czekolada zawiera naturalne antyoksydanty. Pobudza wydzielanie endorfin (hormony szczęścia) dzięki czemu działa antydepresyjnie. Czekolada ma działanie silnie antycellulitowe, dzięki składnikom czekolada pobudza krążenie krwi, działa nawilżająco, wygładzająco i stymulująco na skórę.