WIZAŻ
Justyna Potaczała
Od 2 lat zajmuję się zawodowo wizażem oraz stylizacją paznokci. Ukończyłam warszawską szkołę wizażu i charakteryzacji Make Up Star oraz szkołę Teb Edukacja na kierunku kosmetycznym.
Praktyki zdobywałam w Teatrze Narodowym oraz przy programach telewizyjnych takich jak Świat się kręci, Must be the music czy Twoja twarz brzmi znajomo.
Specjalizuje się w makijażach ślubnych, wieczorowych, dziennych oraz fotograficznych.
Wizaż jest moją największą pasją. Cieszę się, że dzięki swoim umiejętnościom mogę wydobyć kobiece piękno.
Każda klientka jest dla mnie wyjątkowa i niepowtarzalna. Jest dla mnie również wyzwaniem artystycznym.
Inspirację w pracy czerpie podpatrując światowych oraz polskich projektantów, śledzę kampanie reklamowe, nie przejdę obojętnie przed żadnym zdjęciem, które mnie inspiruję i pobudza moją wyobraźnię. Uwielbiam bawić się kolorami.
Higiena jest niezbędnym i koniecznym elementem w mojej pracy- jestem zawsze wyczulona na jej punkcie.
Moje cechy charakteru pomagają mi w pracy. Charakteryzuję się spokojem, opanowaniem, odwagą, nie boję się wyzwań ani nowości.
Uważam, że oprócz dobrze wykonanego makijażu ważna jest również porada… czasem wystarczy tylko kilka wskazówek abyśmy same umiały podkreślić swoją urodę na co dzień.
Serdecznie Zapraszam na makijaże
Justyna Potaczała


Żyjemy w czasach, w których oprócz wiedzy i kwalifikacji ogromną rolę odgrywa odpowiedni wizerunek. Nasz strój, profesjonalny makijaż i odpowiednie zachowanie mówią o nas bardzo wiele i mogą stać się wizytówką otwierającą niejedne drzwi. Ocena naszej osoby zawsze opiera się na pierwszym wrażeniu wywartym w ciągu kilku pierwszych minut spotkania.
Makijaże okolicznościowe, to nasza propozycja na każdy dzień lub ważną uroczystość.
Makijaż dzienny pozwoli wyglądać dobrze i elegancko przez cały dzień na przykład podczas ważnego wystąpienia w pracy.
Makijaże wieczorowe wykonane przez profesjonalną wizażystkę z dziesięcioletnim doświadczeniem gwarantują niecodzienny i perfekcyjny wygląd przez cały czas trwania uroczystości.

Piękno jest w Tobie – odkryjmy je razem